2-kullanılacakgüzel-bir-yere-konulacak

Hakkımızda

2015 yılında faaliyete geçen anaokulumuz 3-6 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir.
Pendik ilçesinin Güzelyalı semtinde bulunan bahçe içerisinde ki binamız tek katlı olup 3 sınıfı ve aktivite odalarını bünyesinde barındırmaktadır. Sınıflarımız çocukların yaş gruplarına uygun olarak, Avrupa standartlarında düzenlenmiştir. Aktivite odalarımız ise, branş öğretmenlerimizin uyun gördüğü şekilde düzenlenip, faaliyete sokulmuştur. Binamızda lezzetli yemeklerimizi yediğimiz, yemekhanemizde bulunmaktadır. Çocuklar için özel lavabolar, tuvaletler, uyku odaları mevcuttur.
360 metrekare bahçemiz içerisinde, çocukların oynamaları için, kaydırak, gondol, salıncak, etkinlik masaları, zemin üzerine döşenmiş yüzme havuzu ve organik meyvelerimizi yetiştirdiğimiz, mevsiminde meyveleri yeme imkanı bulabileceğimiz, ağaçlarımız, bahçemize güzellik katmaktadır. Bahçe zeminimiz, darbe önleyici etkiye sahip çim zeminle döşenmiştir. Daha fazla bilgi için sizleri okulumuza bekliyoruz.

Kurucumuz

Ayşe AFACAN, 1981 yılında İstanbul’da doğdu. En büyük hayali Öğretmen olup, bir eğitim kurumu açmaktı. Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünü okuduktan sonra 17 yıllık deneyiminin ardından kendi eğitim kurumunu kurmuştur.

Vizyonumuz

Demokratik bir ortamda ve uluslar arası standartlarda yenilikçi üretken estetik beyinleri gelişmiş ve toplumsal duyarlılık sahibi bireyler yetiştiren çağdaş bir eğitim kurumu olmaktır.

Misyonumuz

Kültürler arası ilişki kurabilen teknolojiyi doğru kullanabilen bireysel farklılıkları önemseyen beden ve ruhen sağlıklı kendini geliştiren özgüveni tam spora ve güzel sanatlara ilgi duyan çok yönlü katılımcı ve paylaşımcı bulunduğu ortamda kendini kabul ettiren uyumlu kolay iletişim kuran bireyler yetiştirmektir.

Servisimiz

Öğrencilerimiz gözetmen eşliğinde evlerinden alınıp kreş öğretmenlerine teslim edilir, yine aynı şekilde gözetmen tarafından kreşimizden teslim alınıp en güvenli, hızlı ve doğru şekilde evlerine bırakılırlar.

  

Bahçemiz

Bahçe oyuncaklarımız çocuklarımızın sağlıklarını riske atmayan, kalite seviyesi yüksek güneş ışığı ve ısı değişikliğine uygun oyuncaklardan seçilmiştir. En küçük yaş grubunun dahil gereksinimlerinin bulunduğu tüm çocukların özgür hareket edebilecekleri şekilde olup CE (AB teknik mevzuatına uygun) belgeli ürünlerdir.
Bünyemizde (dut, armut, elma, erik, mandalina, yeni dünya) meyve ağaçları olan 350 metrekarelik bahçeye sahibiz. Bahçede oyun oynarken dalından taze meyve yiyebilme imkanına sahipler.

Sağlık

Güvenlik

Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmalarından PRONET’ten hizmet alarak kamera sistemi ile 24 saat hd kayıt yapılmaktadır. Bahçe duvarımız, çocuklarımızın güvenliği düşünülerek 3 m yüksekliğinde yapılmıştır. Yangın merdivenlerimiz ve alarm sistemimiz, her katta ayrı ayrı olmak üzere herhangi olası yangın durumuna göre düzenlenmiştir. Düşme ihtimallerine karşı binamız içerisindeki ortak kullanım oyun alanın zemini yumuşak malzeme ile bahçemiz ise çim halı ile kaplıdır..

Havuzumuz (Yapım Aşamasındadır)

Havuzumuz yapım aşamasında olup Hakkımızda bölümünden yapım aşamasındaki halini ve bittiğinde nasıl olacağının temsili fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

 

To Top